Богомолець заявила про брак коштів у МОЗ
Загрузка плеера...

Голова урядового комітету з питань охорони здоров’я, народний депутат Ольга Богомолець заявила, що виділені у проекті бюджету України 2018 року кошти на медицину не зможуть покрити навіть оплату праці лікарів.

Усього на наступний рік на медицину передбачено 114 мільярдів гривень. Якщо ж підняти зарплатню медиків хоча б до рівня вчителів, то тільки для цього знадобиться 185 мільярдів.

Нагадаємо, що раніше заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко зауважила, що заробітна плата медиків повинна зрости в 6 разів. Стартова оплата праці лікарів має скласти 250% від середньої заробітної плати по Україні, а саме – понад 18 тис. грн.

Цього року медичні працівники неодноразово влаштовували акції протесту під Радою, щоб відстояти своє право на гідну зарплатню. Крім того, значна кількість лікарів виступає категорично проти так званої медичної реформи, відповідно до якої послуги будуть доступними тільки для тих, хто може за них сплатити.

Медики не вірять в обіцянки нардепів, що з прийняттям нової реформи їх життя покращиться. Частина українських лікарів уже виїхала за кордон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram