Україна опустилася у рейтингу продовольчої безпеки
Загрузка плеера...

Упродовж останніх чотирьох років Україна просіла у Глобальному індексі продовольчої безпеки на 16 пунктів, опустившись із 47-го місця на 63-тє. Водночас, наприклад, Великобританія за цей же період із 20-ї позиції вибилася до трійки лідерів цього рейтингу. Її обігнали лише Ірландія та Сполучені Штати, які закріпилися на 1-му та 2-му місці відповідно. Сінгапур та Австралія закривають першу п'ятірку, далі – Нідерланди, Німеччина додала 4 пункти, і наразі посідає 7 місце. Франція, Канада та Швеція замикають десятку. Сусідні Польща та Угорщина - на 27-му та 30-му місці.

Глобальний індекс продовольчої безпеки - це рейтинг 113-ти країн, який складають фахівці журналу The Economist, враховуючи 28 різних параметрів. Серед основних: екологічні, економічні, показники, критерії фінансової та фізичної доступності, а також якість і безпека продовольчих товарів.

Як бачимо, за результатами останнього такого рейтингу, наша держава не обігнала і половини країн, що наявні у списку, поступившись навіть Південній Африці, Еквадору та Домініканській республіці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram