Україна ратифікувала два протоколи "Конвенції…"
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про ратифікацію протоколів №15 та №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод". Про це повідомила прес-служба Адміністрації Президента.

Наголошується, що ратифікація підтверджує прихильність нашої держави ідеям та цілям Конвенції, а також намір України брати активну участь у реформуванні Європейського суду з прав людини з метою підвищення його ефективності.

Відомо, що протокол набирає чинності у перший день місяця, що наступає після закінчення тримісячного терміну від дати, коли всі Високі Договірні Сторони Конвенції висловили згоду на обов’язковість для них цього протоколу. Водночас, протокол №16 також набуває чинності за такою ж схемою, як і п’ятнадцятий.

Українці дуже часто звертаються до Європейського суду з прав людини, тому варто нагадати, що у жовтні цього року ЄСПЛ уперше в історії передав Комітету Міністрів Ради Європи понад 12 тисяч нерозглянутих справ громадян України. Це означає, що ці тисячі не отримають компенсації від Євросуду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram