Кожен українець заборгував 47 тис. грн, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Сукупний державний борг України перевищив 2 трильйони гривень. Тепер кожен українець винен Міжнародному валютному фонду та іншим закордонним фінансовим організаціям близько 47 тисяч гривень. Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці, чи вважають вони себе боржниками.

Люди відповідали на питання: "Сукупний борг перевищив 2 трлн грн. Чи вважаєте Ви себе винним? І чим, на Вашу думку, Україна віддаватиме борги?"

І ось які відповіді ми отримали.

Олександр, мешканець Києва:

"Та ні, не відчуваю. Відчувати буде той, хто нічого не робить, не працює. Потрібно заробляти гроші. Боржник - то боржник, але якщо людина хоче себе нормально почувати, потрібно працювати. Хочеться більше грошей – треба більше працювати. У мене арифметика така".

Тарас, мешканець Києва:

"Я думаю, що так. Адже ті кошти потрібно звідкись брати… Мабуть, що так. Вихід тільки один – грошима платників податків, інакшого варіанту я не бачу.Також якимись національними багатствами".

Зоя Володимирівна, мешканка Києва:

"Я вважаю, що боржники ми всі. Чим вона буде віддавати, враховуючи наші пенсії та зарплатні. Тут дуже важко сказати чим. Треба, щоб були робочі міста, щоб люди працювати, залишалися тут, в Україні. І щоб податки платились відкрито. А не так, як зараз: "мінімалка" 3200, то всі організації платять 3200… А це ж тільки поверхнево, решту ж видають у конвертах. То який борг ми зможемо віддавати?"

Дмитро, мешканець Києва:

"Якщо мені зараз не доводиться платити, то це не означає, що потім це ніяк не вплине на мої статки. Адже зростуть ціни, податки… Як на мене, звісно нам краще  зараз не набирати більше боргів, зменшувати їхню кількість. Я розумію, що зменшувати ми їх не можемо, але всі борги мають іти на інвестиції. Тобто, якщо ми набираємо якісь кошти в якості інвестицій, вони мають потрапляти, куди потрібно. Вони мають збільшувати кількість середнього бізнесу, покращувати стан великого бізнесу. Останній міг би приносити дохі, а цей дохід міг би покривати кредити, які ми набрали. Чи будуть вони виплачуватись за рахунок надприбутків, які ми отримаємо внаслідок цих інвестицій, чи будуть просто кластися на плечі громадян? Я не знаю… Нажаль, поки що було тільки друге".

Олеся, мешканка Києва: "Безусловно. Не смотря на то, что мы пытаемся прийти в Европу, платить налоги, работать честно… Я частный предприниматель и не вижу никах позитивных изменений. И то, что мы всё больше и больше становимся должниками перед другими странами и становимся зависимым государством, меня, безусловно, не устраивает. Я думаю, наши дети и внуки будут платить за это".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram