Сенатор США піймав Садового на подвійних стандартах
Загрузка плеера...

Сенатор Сполучених Штатів Кріс Мерфі тиждень провів в Україні, після чого поділився своїми враженнями з користувачами сайту Medium. Демократ звернув увагу на тотальний контроль політиками засобів масової інформації та навів приклад, що ілюструє застосування представниками влади подвійних стандартів.

Пан Мерфі мав можливість поспілкуватися з мером Львова Андрієм Садовим. Під час зустрічі міський голова почав жалітися на те, що Петро Порошенко та олігархи підім’яли під себе увесь медіа-простір держави та використовують його для виконання власних політичних задач. Посол США в Україні Марія Йованович, що була присутня під час розмови, відзначила, що сам Садовий теж володіє телевізійними каналами та радіостанціями. На що чиновник почав гарячково доводити, що усі ці ЗМІ, мовляв, є власністю його дружини і цілковито позбавлені заангажованості.

Сенатор робить висновок, що головна проблема полягає не у самому факті монополізації політиками медіаринку, а у тому, що це стало для суспільства нормою. Втім, Мерфі сподівається, що все це лише через "молодість" української демократії, якій багато чого ще треба досягнути.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram