БПП святкує перемогу на місцевих виборах
Загрузка плеера...

У неділю, 29 жовтня, в Україні відбулися вибори до об’єднаних територіальних громад. Загалом українці обирали 4 тисячі 506 депутатів ОТГ. За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, явка склала приблизно 48%. Упродовж дня правоохоронці порушили десять кримінальних проваджень, пов'язаних із ходом голосування, із них 4 – за фактом підкупу виборців.

За попередньою інформацією, партія "БПП "Солідарність" здобула перемогу в 201 об’єднаній територіальній громаді, із них – 16 міських, 30 селищних та 62 сільських. Про це повідомили на сайті політичної сили. Також зазначається, що представники БПП стали першими в більшості регіонів. Найактивніше кандидатів цієї політсили підтримали у Харківській, Вінницькій та Дніпропертровській областях.

У партії "Батьківщина" заявили, що перемогу на виборах голів ОТГ здобули 14 їхніх кандидатів та 11 самовисуванців, які йшли за підтримки політсили.

За інформацією спостерігачів, процес голосування супроводжувався численними порушеннями. Про це ж заявили і в "Блоці Петра Порошенка "Солідарність". Зокрема, повідомлялося, що виборцям розсилали фальшиву пропозицію продажу голосів від імені кандидата від БПП, що, на думку партії, є провокацією з боку конкурентів.

Водночас Юлія Тимошенко звинуватила БПП у низці порушень, серед яких масовий підкуп голосів, фальсифікації, залучення адміністративного ресурсу, використання силових структур і тиск на кандидатів від "Батьківщини". Крім того, в прес-службі партії стверджують, що за результатами паралельного підрахунку голосів, саме біло-сердечні отримали перемогу на виборах голів об'єднаних територіальних громад.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram