Автор "поттеріани" допоможе житомирським інтернатам
Загрузка плеера...

Про жахливий стан вітчизняних інтернатів, як виявилося, знають не лише на теренах нашої держави, але й у Сполученому Королівстві. Британський благодійний фонд Lumos, засновницею якого є авторка книжок про Гаррі Поттера Джоан Ролінґ, має намір надати Україні допомогу у реформуванні навчальних закладів з цілодобовим перебуванням дітей.

Розпочати благодійники планують з Житомирської області. Вже цього тижня планується підписання меморандуму про співпрацю між представниками фонду та Житомирською обласною держадміністрацією за посередництва уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби. Британці нададуть інтернатам регіону усі необхідні технічні засоби, а також експертні та методичні консультації.

Зазначимо, що фонд Lumos був заснований письменницею Джоан Ролінґ у 2005 році. Мета організації – боротьба за добробут дітей, позбавлених батьківського піклування або роз’єднаних з власними сім’ями. Завдяки діяльності Lumos у Молдові та Болгарії практично не залишилося інтернатів старого зразка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram