Прокуратура розслідує захоплення аеродрому
Загрузка плеера...

Військова прокуратура Південного регіону України розслідує спробу незаконного захоплення території військової частини в Одесі.

У прес-службі правоохоронного органу заявили, що триматимуть на контролі хід досудового розслідування. Пообіцяли надати правову оцінку діям військової варти та командування частини, а також представників приватних підприємців, які перенесли паркан на територію частини.

Як відомо, у неділю, 29 жовтня, в Одесі близько 40 чоловіків у балаклавах спробували захопити частину території військового об’єкта Міністерства оброни. Приватні підприємці із залученням будівельників встановили тимчасову огорожу в межах території військового містечка.

Представники Міноборони заявили, що невідомі особи частково демонтували огорожу військової частини та вивезли її в невідомому напрямку.

Однак пізніше у Нацполіції запевнили, що на прилеглій до військової частини території працювали виключно будівельники. Правоохоронці наголосили, що конфлікт навколо цього місця точиться давно, оскільки землі за межею огорожі частини цікавлять як військових, так і підприємців.

У Міноборони зазначили, що в будь-якому разі на демонтаж бетонного паркану та вирубку дерев біля військової частини ніхто дозволів не давав.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram