Ураган "Герварт" наробив шкоди в Європі
Загрузка плеера...

У Центральній та Північній Європі вирує потужний ураган "Герварт", який забрав життя щонайменше 6 осіб. В окремих регіонах зафіксовано швидкість вітру на рівні 180 кілометрів за годину.

Жертвами стихії стали двоє жителів Польщі, двоє - Чехії і один – Німеччини. Основною причино нещасних випадків є повалення дерев і штормові припливи.

У Чехії було скасовано десятки поїздів, на півночі країни рівень води в річках піднявся до небезпечної позначки. Сотні тисяч квартир і будинків залишилися без електрики.

Німецька залізниця в неділю, 29 жовтня, скасувала рух міжміських потягів у семи федеральних землях, дороги перекриті. У Верхній Баварії поліція тимчасово заборонила рух на одному з автобанів.

У Берліні оголошено надзвичайний стан. Жителів міста попросять не виходити на вулицю без необхідності. У порту Гамбурга штормовий приплив води призвів до затоплення вулиць, підземних гаражів, рівень Ельби в одному з районів міста на три метри перевищив звичайний показник.

Наразі синоптики попереджають про сильну негоду жителів Саксонії, Саксонії-Ангальт, Тюрінгії, східних районів Баварії та гірських місцевостей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram