Головні події 29-30 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 29-го до ранку 30 жовтня 2017 року:

В Україні пройшли місцеві вибори

В Україні пройшли місцеві вибори у 202 об'єднаних територіальних громадах. Активісти заявили про порушення. На Дніпропетровщині невідомі увірвались до виборчої дільниці, потрощили вікна і меблі і кинули димову шашку. Молодиків затримали.

Центральну Європу накрив ураган

Центральну Європу накрив ураган "Герварт". Негода вже забрала життя 6 осіб. Від стихії потерпають Німеччина, Польща і Чехія. У Берліні через ураган оголосили надзвичайний стан. Залізничне сполучення частково призупинене.

У військових намагались відібрати землю

В Одеській області невідомі спробували змінити межі військової частини. Вони демонтували бетонну огорожу і звели нову, металеву. Це зменшило територію військової частини на 2000 кв. м. В прокуратурі почали розслідування інциденту.

Курдські бійці штурмували парламент

В Іракському Курдистані загони пешмерга спробували захопити будівлю парламенту через те, що депутати прийняли відставку президента. Нинішній лідер автономії заявив, що Багдад нехтує правами курдів. Вибори нового лідера призначено на 1 листопада.

Карпатські села відрізані від електрики

Закарпаття засипало снігом, опади супроводжувались сильним вітром. Повалені дерева заблокували дороги. Раптова "зима" спричинила проблеми з електропостачанням. Без світла опинились високогірні населені пункти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram