Копи у нічному клубі: "зняли в Нацгвардію" і побили
Загрузка плеера...

Операція поліції у нічному клубі Києва стала причиною скандалу. Про облаву першими повідомили користувачі Facebook.

Власники клубу стверджують, що силовики увірвались у приміщення о другій ночі. Правоохоронці провели обшук, не пред'явивши документів. Відвідувачів закладу побили, близько двадцяти хлопців забрали і відвезли до військкомату. Крім того, адміністрація повідомила, що із закладу винесли техніку, напої, особисті речі та навіть одяг відвідувачів.

Згодом у Національній поліції пояснили, що організували рейд на вимогу місцевих жителів. За словами правоохоронців, мешканці прилеглих будинків заявили, що у клубі можуть продавати наркотики, адже тут неодноразово помічали людей у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння. У столичному відділенні поліції стверджують, що під час обшуку затримали 17 людей із забороненими речовинами. Крім того, у закладі перебували 32 особи, які ухилялися від служби в армії, та 11 малолітніх.

Правоохоронці повідомили, що обшук був санкціонований, а от у власників розважального закладу не було дозвільних документів. Крім того, копи стверджують, що приміщення не відповідало вимогам протипожежної безпеки та перебувало в аварійному стані.

Силовики підтвердили, що чоловіків, яких підозрюють в ухилянні від служби, доправили до місця збору призовників. Молодики стверджують, що не отримували повісток. В офісі уповноваженого Верховної Ради з прав людини заявили, що затримувати чоловіків мали право лише тоді, коли призовна комісія оголосила їх в розшук. Втім, процедуру могли почати автоматично через те, що молоді люди самі вчасно не прийшли до військкомату

У омбудсмена зазначили, що отримали вже десяток скарг на дії поліцейських. Насилля з боку правоохоронців тут назвали неприйнятним.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram