Українцям все важче почуватися у безпеці
Загрузка плеера...

В Україні дедалі важче почуватися у безпеці. Замах на народного депутата України Ігоря Мосійчука став вже п’ятим терактом за останні декілька років на вулицях Києва та інших українських міст.

Андрій Золотарьов, політолог: 

"Реалии таковы, что в этой стране в безопасности себя не может чувствовать ни рядовой гражданин, ни топ-чиновники. И тем более – народные депутаты".

Дуже часто під час цих подій поряд з високопосадовцями гинуть і калічаться звичайні громадяни. Українці все більше відчувають наслідки так званої реформи МВС на власному житті.

Сергій Шабовта, експерт з питань безпеки:

"Все элементарно видели на дорогах,  в квартирах,  в транспортных средствах, всюду где проявляется понятие общественной безопасности, видели прямо противоположную картину.  

Чим частіше будинки здригаються від таких вибухів, тим більше запитань виникає до правоохоронців. Щодо розслідування резонансних справ, то вже ніхто не спішить заявляти, що це "справа честі"

Віктор Бояров, професор криміналістики:

"Шкиряк и Геращенко сразу начали давить на террористический акт. Есть такая подоплека, они расписались в своем бессилии, как системы МВД. Потому что если речь идет о статье уголовного кодекса о теракте, тогда по 216-й уголовно-процессуального кодекса – подследственность СБУ. То есть они просто отдают СБУ, расписываясь в своем бессилии. Проблема в чем. Вот, я говорил с оперативниками, они говорят – если какое-то резонансное убийство, мы со всего Киева собираем людей, которые хоть что-то еще помнят и хоть что-то делают".

Відповідно до соціологічних даних, проблема безпеки у останні роки постійно фігурує серед питань, які найбільше турбують українців. За словами експертів, на те, щоб виправити наслідки цієї реформи правоохоронних органів, знадобиться не один рік.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram