Краще пізно, ніж ніколи – Україна отримала вакцини
Загрузка плеера...

Міжнародний комітет Червоного Хреста передав нашій державі вакцини проти ботулізму та правця. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

У повідомленні йдеться про 150 доз протиботулінічного імуноглобуліну та 200 доз імуноглобуліну проти правця від європейського виробника.

МОЗ запевнило, що такої кількості ліків гуманітарної допомоги, аби повністю покрити потребу українців, вистачить на 6 місяців. Також у відомстві додали, що препарати зберігаються на спеціалізованому складі МОЗ і за потреби видаватимуть їх у найкоротші терміни.

Варто зазначити, що у період спалаху хвороби, в Україні не було необхідних ліків для боротьби з нею. Про це неодноразово розповідали у ЗМІ, соцмережі вибухали дискусіями, критикою бездіяльності влади та керівництва МОЗ. Також відомо, що від початку 2017 року в Україні було зафіксовано понад 90 випадків захворювання на ботулізм, із яких 9 завершились летально. Тепер Міністерство охорони здоров'я вихваляється гуманітарною допомогою, якої вистачить лише на півроку, і навіть не намагається самостійно вирішити проблему нестачі необхідних ліків у нашій державі. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram