ДФС відзвітувала про масштабну "чистку"
Загрузка плеера...

У Державній фіскальній службі заявили, що більше половини підприємців видають своїм співробітникам зарплату у конвертах. До такого висновку податківці прийшли після масштабної перевірки бізнесу.

ДФС направила у прокуратуру матеріали про порушення (близько 400 підприємств). Більшість цих компаній платили співробітникам зарплату, яка була меншою за мінімальну. Близько 50 працедавців мали тривалу заборгованість перед працівниками. Проте насправді кількість виявлених порушень значно більша. Три з п'яти компаній повністю або частково працюють в тіні.

У ДФС стверджують, що за цей рік перевірені роботодавці офіційно недоплатили своїм працівникам близько 1,5 млрд грн. При цьому державний бюджет втратив понад 700 млн грн. Це недоотримані відрахування єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб. У податковій зазначили, що зараз ці гроші повернули до бюджету.

У Державній фіскальній службі поінформували, що 35 тисяч українців працювали без укладання договорів, ще більше 10 тисяч були оформлені офіційно, проте їх реальна зарплата не збігалась з задекларованою.

Деякі експерти пояснюють таку активізацію роботи податкової можливими кадровими змінами у ДФС. Нагадаємо, зараз відсторонений голова відомства Роман Насіров перебуває під слідством.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram