Борщ – під амністію, Димінський – за кордон
Загрузка плеера...

Підозрюваний у смертельній ДТП охоронець бізнесмена і президента футбольного клубу "Карпати" Димінського Андрій Борщ підпадає під амністію. Про це стало відомо з матеріалів суду.

Зазначається, що слідчий Нацполіції звернувся до служителів Феміди з клопотанням продовжити запобіжний захід для Борща у вигляді домашнього арешту, оскільки Генпрокуратура продовжила термін розслідування резонансного ДТП до лютого 2018 року.

Клопотання задовольнили частково. Зокрема, у рішенні суду йдеться, що Борщ підпадає під дію закону "Про амністію в 2016 році".

Наразі охоронцю Димінського замість цілодобового домашнього арешту, заборонено залишати дім тільки в нічний час. Суд зобов’язав його здати закордонний паспорт і заборонив спілкуватися із потерпілими та свідками. Термін дії обмежень продовжили до 17 грудня.

Раніше повідомлялося, що Національна поліція завершила експертизу біологічних матеріалів у справі про ДТП за участю автомобіля Димінського. Як виявилося, зразки ДНК із подушки безпеки автомобіля не належать охоронцю львівського бізнесмена Борщу, який заявив, що саме він керував машиною.

Нагадаємо, під час аварії загинула 31-річна місцева жителька Наталія Тріль. Після ДТП Димінський виїхав за кордон і не з'являється на допити.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram