Ляшко назвав іменa своїх "замовників"
Загрузка плеера...

Колишній глава Адміністрації Президента, народний депутат Сергій Льовочкін є замовником фейкових новин про "Радикальну партію", а безпосередньо відповідає за виконання цієї інформаційної атаки начальник охорони парламентарія, екс-генерал УДО Сергій Кислов. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив лідер "радикалів" Олег Ляшко.

За його словами, мотивом таких дій з боку нардепа є нібито спроби команди радикала "забрати й повернути у державну власність газопроводи", які належать Льовочкіну та його бізнес-партнерам.

Ляшко повідомив, що усі фейки і так званий компромат, опубліковані в деяких українських ЗМІ, безпосередньо погоджували із Кисловим, а той – зі своїм господарем Льовочкіним. Зокрема, радикал звинуватив у публікації таких матеріалів видання Страна.UА та його головного редактора Ігоря Гужву.

Крім того, парламентарій заявив, що від нього вимагали гроші за припинення розповсюдження інформації компрометуючого характеру.

Кількома годинами раніше Олег Ляшко у присутності журналістів назвав Льовочкіна можливим замовником замаху на свого колегу Мосійчука.

Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії":

Це можуть бути наші політичні опоненти, які намагаються нас зупинити. Це може бути, врешті, колишній глава Адміністрації Президента Льовочкін, на руках якого кров Майдану. Вони організовували кривавий Майдан, що їм вартує ще вбити кількох людей?

Лідер "радикалів" закликав правоохоронців притягнути до відповідальності за корупцію, втручання в особисте життя, організацію незаконного стеження і прослуховування Льовочкіна, Кислова та Гужву. Також Ляшко вимагає розслідувати причетність колишнього глави Адміністрації Президента до замаху на Мосійчука і вбивства двох працівників поліції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram