"Укрпошта" обіцяє логістику, банк і магазини
Загрузка плеера...

Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що поштовий оператор повинен стати одночасно банком і роздрібним магазином. Виконувач обов'язків генерального директора пообіцяв перетворити відділення компанії на фінансово-логістичні центри.

Смілянський стверджує, що зараз компанія намагається освоїти ринок електронної комерції. Керівник "Укрпошти" збирається запровадити картки, а також ощадні та основні фінансові рахунки. Проте зараз оператор зв'язку не має права на таку діяльність. У червні в парламенті зареєстрували законопроект, що передбачає розширення можливостей "Укрпошти".

Відзначимо, що в Національному банку до такої ідеї ставляться негативно. Тут вважають, що "Укрпошта" хоче надавати банківські послуги, проте відповідної ліцензії установа не отримувала. В НБУ зазначили, що для проведення фінансових операцій треба передбачити механізми відшкодування вкладів, збереження банківської таємниці, запобігання відмиванню доходів тощо. Асоціація банків України і Європейська бізнес асоціація також виступають проти того, щоб "Укрпошта" здійснювала банківську діяльність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram