Інтерпол розшукує "суддю з банками"
Загрузка плеера...

Ще понад півроку тому у Національному антикорупційному бюро України заявляли, що суддя Микола Чаус оголошений Інтерполом у розшук. Проте на сайті Міжнародної кримінальної поліції жодної інформації про хабарника у мантії журналісти тоді не знайшли. І лише зараз профіль Чауса справді з’явився на офіційній Інтернет-сторінці організації. Інтерпол закликає усіх, хто має будь-які дані про місце перебування підозрюваного, звертатися за контактними телефонними номерами та веб-адресами. 

Нагадаємо, що Чауса підозрюють у вимаганні та отриманні хабара у розмірі 150 тисяч американських доларів. Гроші були знайдені у скляних банках, які суддя закопав на своєму подвір’ї. Затримати корупціонера не вдалося через недоторканність, а поки парламент позбавляв Чауса імунітету, той встиг втекти за кордон. Спочатку у НАБУ повідомляли про те, що він переховується в окупованому Криму. Проте згодом хабарник  попросив політичного притулку в Молдові.

За час роботи у Дніпровському районному суді Києва Чаус розглядав ряд резонансних справ. Зокрема, під час Революції Гідності він арештовував антимайданців, а пізніше скасував розшук "Юри Єнакіївського". Горе-суддя підпадав під люстрацію, проте з невідомих причин так і не був звільнений.           

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram