Єврокомісія не дуже довіряє Україні
Загрузка плеера...

У Європейській комісії повідомили, що отримали від Литви план масштабної фінансової допомоги Україні. Про це повідомив єврокомісар Йоганнес Ган на Форумі громадянського суспільства Східного Партнерства.

Чиновник зазначив, що Єврокомісія має всі необхідні інструменти для реалізації плану, однак він не дав конкретних прогнозів щодо схвалення і скептично оцінив його необхідність.

Також Ган запевнив, що гроші будуть виділятися, але виключно за чіткими критеріями через не дуже високий рівень довіри до України. Тому, надходитимуть лише після того, як Комісія бачитиме зміни.

"Україна на 80 місці за привабливістю бізнесу. Тобто Україні є багато що зробити, щоби зробити своє бізнес-середовище більш привабливим", – додав єврокомісар.

Як відомо, раніше спікер Сеймасу Литви Вікторас Пранцкєтіс заявив, що вони підтримують план допомоги Україні. За його словами, Вільнюс був і залишається адвокатом України в Євросоюзі та НАТО.

На адресу України з боку європейських партнерів найчастіше лунають звинувачення у катастрофічно високому рівні корупції та відсутності реальних реформ у державі. На думку окремих експертів, значна частина фінансової допомоги Україні розкрадається і виводиться на рахунки офшорних компаній, що і провокує недовіру до нашої держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram