Фігуранту "бурштинової справи" скасували арешт
Загрузка плеера...

Кримінальна справа, порушена проти народних депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова, продовжує тріщати по швах. Ще один фігурант "бурштинового скандалу", голова секретаріату міжфракційного об’єднання "Депутатський контроль" Вадим Руденко зміг отримати від суду пом’якшення запобіжного заходу.

Наприкінці червня служителі Феміди постановили узяти Руденка під домашній арешт. Проте не минуло й півроку, як Спеціалізована антикорупційна прокуратура вирішила, що це надто жорстка санкція. САП звернулася до Солом’янського районного суду столиці щодо обрання іншого запобіжного заходу – особистого зобов’язання. Підозрюваний, звичайно ж, не заперечував, тож люди у мантіях задовольнили клопотання.

Електронний браслет з Руденка не зняли, проте йому дозволили покидати помешкання та пересуватися Києвом. Закордонний паспорт голови секретаріату "Депутатського контролю" правоохоронці залишили у себе.

Зазначимо, що Вадима Руденка звинувачують у отриманні від компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів 11 тисяч доларів для впливу на народних депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова. Фірму цікавили зміни до бурштинового законодавства. Колишній член фракції "БПП" у жовтні позбувся електронного браслета, а представник "Народного фронту" домігся вилучення зі справи закидів щодо вимагання хабара.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram