Вільямс переживає другу молодість
Загрузка плеера...

Вінус Вільямс та Гарбіньє Мугуруза в очній боротьбі розігрували путівку до півфіналу Підсумкового турніру року WTA. Букмекери вважали фавориткою молодшу та вищу за рейтингом іспанку, проте 37-річна американка вкотре довела: вік аж ніяк не заважає грати в теніс на дуже високому рівні.

У першій партії Мугурузі вдалося зробити брейк у сьомому геймі, який багато експертів вважають ключовим. Проте лідерство другої ракетки світу тривало недовго. Вінус одразу ж відновила статус-кво, а за рахунку 5:6 узяла подачу Гарбіньє і разом з нею сет.

Ситуація повторилася і в другій партії. Мугуруза сильно почала, вирвалася вперед, проте згодом здалася під натиском старшої з сестер Вільямс. 7:5, 6:4 – Вінус крокує до наступної стадії, де чекатиме на переможницю "червоної" групи.

Перше місце у "білому" квартеті посіла Кароліна Плішкова. Чешка чудово усвідомлювала, що навіть поразка у матчі з Оленою Остапенко не завадить їй вийти до півфіналу, тому вирішила не особливо витрачати сили. Латвійка впевнено обіграла немотивовану опонентку 6:3, 6:1 та покинула змагання на переможній ноті.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram