Рабінович: "Мосійчука замовили люди Льовочкіна"
Загрузка плеера...

Народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі одного з вітчизняних телеканалів озвучив надзвичайно важливу інформацію, яка може допомогти слідству у справі замаху на Ігоря Мосійчука знайти організаторів та виконавців злочину.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя":

"Мне за сутки до покушения звонил Мосийчук. Причем Мосийчук мне звонил, по-моему, второй раз в жизни. Он мне позвонил за сутки и сказал следующие слова: "Смотри, я знаю, что тебе поджигали дом. И что тебя заказали Левочкин и его компания с Бойко. И занимаются этим два человека". Эти два человека работают на Левочкина. Еще не было никакого покушения. Говорит: "Очень серьезно к ним отнесись. Поджог твоего дома – это только проба. Они способны на все". И дальше он говорит мне такую фразу: "Они сейчас получили заказ на меня"".       

Вадим Рабінович нагадує, що Мосійчук нещодавно очолив комісію з розслідування обставин, за яких Льовочкін став бенефіціаром телеканалу "Інтер". Депутат переконаний: саме це могло слугувати мотивом спроби фізично усунути члена "Радикальної партії". Політик вимагає від Міністерства внутрішніх справ долучити його слова до матеріалів резонансної справи.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram