Головні події 26-27 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 26-го до ранку 27 жовтня 2017 року:

Умеров та Чийгоз летять в Україну

Звільнені кримські бранці Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз вже прибули до аеропорту Анкари на рейс в Україну. О 14:00 в терміналі D столичного летовища "Бориспіль" відбудеться прес-конференція за участі кримськотатарських активістів.

Трамп оголосив надзвичайну ситуацію

Президент Сполучених Штатів увів надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я через безпрецедентну наркотичну кризу. З початку століття рівень смертності від передозування опіоїдами в країні збільшився вчетверо.

Суд звільнив віце-прем’єра Австралії

Вищий суд Австралії визнав неправомірним призначення Барнабі Джойса на посаду віце-прем’єра країни через подвійне громадянство. Окрім австралійського, політик також має паспорт Нової Зеландії, що заборонено конституцією для чиновників його рівня.

КМДА вимагає розблокування Грушевського

Київська влада хоче, аби мітингувальники під Верховною Радою прибрали намети з проїжджої частини вулиці Грушевського. Мерія отримує купу скарг від жителів міста, для яких перекриття однієї з центральних вулиць столиці створює величезні проблеми.

Держдеп затвердив санкційний список

Держсекретар США Рекс Тіллерсон затвердив перелік російських компаній, співпраця з якими заборонена для американського бізнесу. Публікація списків у відкритому доступі на сайті відомства очікується найближчим часом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram