У Києві згорів притулок з біженцями
Загрузка плеера...

Вночі на 26 жовтня у столиці згорів будинок, де мешкають тимчасово переселені особи з тимчасово непідконтрольних Києву територій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ганна Сінькова.

Її допис з'явився у мережі близько четвертої ранку. За словами Сінькової, у будівлі від вогню завалився дах, а жителям довелося стояти під дощем на холоді, оскільки рятувальники не поспішали гасити вогонь.

Як пізніше повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій, на місце події прибуло 18 одиниць техніки та майже 70 вогнеборців. Їх роботу ускладнила несправність пожежних гідрантів. Найближчі діючі були розташовані за 600 метрів від пожежі. Загасити будинок вдалося лише близько 7 ранку.

Варто зазначити, що мешканці та активісти вважають пожежу не випадковою. Будинок спалахнув через кілька годин після того, як Коханівського відправили під цілодобовий домашній арешт. Однією з можливих причин пожежі називають конфлікт між Миколою Коханівським та Русланом Качмалою. Вони начебто не поділили контроль за будинком, який раніше захопили їх підопічні – представники батальйонів ОУН та "Одін".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram