Деталі катастрофи MH-17 залишаться таємницею
Загрузка плеера...

Влада Нідерландів не розсекречуватиме документи, пов’язані зі збитим у небі Донеччини малайзійським літаком Boeing.

У Державній раді країни частково скасували рішення суду нижчої інстанції, який вимагав публікації відомостей щодо цієї справи.

На думку депутатів, право уряду на секретність, єдність державної політики та чутливість питання є важливішими, ніж потреба у розкритті інформації.

Прийняте рішення стало відповіддю на скарги голландських засобів масової інформації щодо складності з отримання подробиць розслідування катастрофи.

Нагадаємо, що Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, який здійснював політ з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий у небі Донеччини 17 липня 2014 року. У катастрофі загинуло 298 осіб.

За висновками Міжнародної команди з розслідування цієї катастрофи, збили ракетою, випущеною із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

У липні цього року Україна та Нідерланди уклала двосторонню угоду про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних із падінням літака. Згодом Україна підписала міжурядовий меморандум з Австралією, Бельгією, Малайзією та Нідерландами про політичну підтримку кримінального переслідування осіб, винних у катастрофі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram