У польському уряді готуються перестановки
Загрузка плеера...

Авторитетне польське видання Gazeta Wyborcza повідомляє про те, що невдовзі в складі уряду республіки мають відбутися суттєві зміни. Зокрема, з високою ймовірністю свою посаду втратить очільник Міністерства закордонних справ Вітольд Ващиковський.

В Україні політик відомий своїми заявами про те, що наша держава не зможе, цитуємо, "увійти до Європи з Бандерою". Втім, останнім часом риторика Ващиковського змінилася. Так, у конфлікті між Києвом та Будапештом щодо мовних норм нового Закону "Про освіту" чиновник став на бік України та закликав Угорщину відмовитися від засобів дипломатичного тиску.

Згідно з даними соціологічних опитувань, рівень підтримки чинної голови виконавчої влади Беати Шидло становить 58%. Втім, навіть такий високий рейтинг не гарантує їй збереження місця в уряді. Повернутися на посаду прем’єра може сірий кардинал польської політики Ярослав Качинський. Брат загиблого президента вже довгий час вважається найвпливовішим депутатом Сейму. Його партія "Право і справедливість" намагається узурпувати владу, а у відповідь на народні виступи відволікає увагу населення протистоянням з Україною на історичному ґрунті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram