Пасивність МОЗ не дає боротися з п’яними водіями
Загрузка плеера...

Щодня на українських дорогах в середньому гине 13 осіб. Більшість з них стають жертвами ДТП за участі п’яних водіїв. Вітчизняні правоохоронці не лише не можуть запобігти подібним інцидентам, але й не завжди здатні зафіксувати стан винуватців аварій та притягнути їх до відповідальності.

За словами радника міністра внутрішніх справ Володимира Мартиненка, на заваді поліціянам стає різниця між методами заміру концентрації алкоголю у крові, які використовують патрульні та медики. Лікарі досі орієнтуються на норми, що були затверджені аж у 1986 році і не є актуальними. Вони абсолютно не відповідають тим критеріям, якими керуються співробітники МВС. Ця обставина часто не дозволяє складати протоколи про адміністративне правопорушення.

Мартиненко стверджує, що правоохоронці вже давно закликають Міністерство охорони здоров’я скоригувати норми та привести їх у відповідність до сучасних вимог. Проте відомство Уляни Супрун, яка незаконно займає посаду виконувача обов’язків міністра, саботує цей процес. Що вчергове підтверджує: МОЗ у збереженні життя простих українців не зацікавлене.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram