Кількість жертв ДТП у Харкові збільшилась до шести
Загрузка плеера...

Прес-служба Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що 26 жовтня о 9:45 ранку у лікарні померла ще одна жертва жахливої аварії на перетині вулиці Сумської та провулку Мечникова. Її ім’я – Діана Берченко. Дівчині було усього 20 років. Старша сестра загиблої, яка теж постраждала у ДТП, досі перебуває у лікарні.

Таким чином, інцидент, що сколихнув усю Україну, вартував життя шести особам. Окрім Діани, того страшного вечора загинули Олена Усманова, Ніна Кобисєва, Олександр Євтєєв, а також мати та дочка Алла й Анастасія Соколи. Найстаршій жертві було 49 років, наймолодшій – усього 19. П’ятеро людей все ще потребують медичного догляду.

Нагадаємо, що 18 жовтня автомобіль Lexus на шаленій швидкості зіштовхнувся з Volkwagen Touareg, після чого вилетів на тротуар та збив пішоходів. За кермом джипу була 20-річна Олена Зайцева – дочка місцевого бізнесмена, для якої це був далеко не перший випадок порушення правил дорожнього руху. У організмі дівчини знайшли сліди наркотичних речовин. Суд обрав Зайцевій запобіжний захід у вигляді арешту строком 2 місяці без права внесення застави. Водій Touareg Геннадій Дронов має статус свідка, проте правоохоронці здійснюють на нього тиск, узявши під охорону прямо у лікарні.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram