Українка програла, але зберегла шанси на півфінал

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує розчаровувати своїх вболівальників. Четвертий номер світового рейтингу програла й у другому турі групового етапу Підсумкового турніру року у Сингапурі. Опір нашої співвітчизниці у трьох сетах зламала француженка Каролін Гарсія.

У першій партії Світоліна не поступалася суперниці у якості гри. На затяжному тай-брейку Еліні вдалося виграти вирішальний розіграш та повести у зустрічі. На самому початку другого сету українка ще й узяла подачу Гарсії. На жаль, після цього представниця Франції додала у темпі та гостроті ударів. Зробивши зворотний брейк, Каролін "вкрала" у опонентки ще один її гейм і зрівняла рахунок.

Усе вирішувалося у третьому сеті, де Світоліну вже вкотре підвела психологія. За рахунку 5:3 на свою користь Еліна подавала на матч, проте не виграла жодного м’яча і остаточно зламалася. Гарсія провела фінішний спурт довжиною у чотири гейми і оформила перемогу у матчі – 6:7, 6:3, 7:5.

Цікаво, що навіть всупереч двом поразкам Світоліна все ще може вийти до півфіналу. Усе завдяки Каролін Возняцкі, яка у своєму поєдинку буквально знищила лідера рейтингу Сімону Халеп – 6:0, 6:2. Якщо у третьому турі Возняцкі обіграє Гарсію, а Еліна всуху здолає Халеп, то українка посяде другу сходинку в групі та отримає путівку до наступної стадії змагань.