Коханівського посадили під домашній арешт
Загрузка плеера...

Епопея з обранням запобіжного заходу для лідера руху ОУН Миколи Коханівського нарешті закінчилася. Святошинський суд столиці постановив узяти комбата під цілодобовий домашній арешт. Задля гарантії виконання цього рішення Коханівського змусили здати закордонні паспорти та одягнути електронний браслет.

Сторона захисту із вердиктом не погодилася. Обвинувачений називає його несправедливим, втім, визнає, що ув’язнення у слідчому ізоляторі було б значною більшою помилкою з боку служителів Феміди. За словами Коханівського, його адвокат подаватиме апеляцію, оскільки провіднику ОУН необхідно їздити у справах, а не сидіти вдома.

Нагадаємо, що очільника націоналістичної організації звинувачують у вчиненні бійки та стрілянини біля станції метро "Академмістечко". Коханівський використовував травматичну зброю, яка на нього не зареєстрована. Увечері 23 жовтня його соратники розгромили приміщення суду та забарикадувалися у залі, щоб не допустити перевезення обвинуваченого до СІЗО. На ранок поліції довелося силою штурмувати будівлю. Шістьом активістам оголосили підозру у хуліганстві.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram