Головні події 25-26 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 25-го до ранку 26 жовтня 2017 року:

У столиці здійснено замах на Мосійчука

Біля офісу телеканалу "Еспресо" пролунав вибух, коли із будівлі виходив народний депутат Ігор Мосійчук. Парламентаря відвезли до лікарні та успішно прооперували. Внаслідок інциденту загинув охоронець Мосійчука на ім’я Руслан. Ще троє людей, серед яких політолог Віталій Бала, отримали травми.

Україна знову позивається проти Росії

Україна подала до Європейського суду з прав людини новий позов з приводу подій на Донбасі. Москву звинувачують у викраденні дітей-сиріт. Росія розглядає можливість призупинити взаємодію зі Стразбурзьким судом, таким чином втративши членство у Раді Європи.

Коханівському одягнули браслет

Святошинський районний суд обрав лідеру ОУН Миколі Коханівському запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Комбата зобов’язали носити електронний браслет і здати закордонні паспорти. Рішення Феміди обвинувачений назвав несправедливим.

Парламент врятував президента Бразилії

Бразильський парламент відмовився передати звинувачення щодо корупції на адресу президента республіки Мішела Темера до Верховного Суду. Незадовго до голосування у Конгресі главі держави стало погано, і його відвезли до однієї зі столичних лікарень.

Трамп привітав Сі з возвеличенням

Президент Сполучених Штатів провів телефонну розмову з китайським лідером Сі Цзінпіном з нагоди його переобрання президентом Піднебесної. Трамп привітав політика з "неймовірним возвеличенням" та обговорив з ним Північну Корею та питання торгівлі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram