Угода про асоціацію: треба виконати 5 тисяч завдань
Загрузка плеера...

Кабінет Міністрів затвердив план заходів для виконання умов Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Стратегія досить об'ємна, адже план передбачає виконання п'яти тисяч завдань та проведення близько двох тисяч заходів. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе.

До виконання умов Угоди долучили обласні адміністрації. В урядовій постанові зазначено, що імплементацію положень документу фінансуватимуть з бюджету. Технічну підтримку надаватимуть закордонні партнери. У Кабміні пообіцяли кожні три місяці звітувати про виконану роботу.

Відзначимо, голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що сьогодні урядовий офіс з питань євроінтеграції має недостатньо ресурсів для керування процесом. Представник Євросоюзу також наголосив, що до впровадження угоди потрібно залучити парламент.

Угода про асоціацію між Україною та ЄС остаточно набула чинності на початку вересня. Значна частина положень документу стосується економічного партнерства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram