Влада хоче брати податки за домашніх улюбленців
Загрузка плеера...

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект щодо впровадження обліку домашніх і безпритульних тварин. Парламентарії хочуть зобов'язати українців реєструвати і чипувати домашніх котів та собак старше 2 місяців.

Крім того, творці проекту пропонують видавати власникам тварин правила утримання тварин, паспорт і жетон для нашийника. Звичайно ж, за це необхідно буде сплатити збір – 180 грн за тваринку. За кожне внесення змін у реєстр доведеться викласти ще 70 грн.

Також проект передбачає заборону на розведення безпородних тварин, а для породистих необхідно буде отримати ліцензію. Тварин дозволять розмножувати тільки у спеціалізованих місцях, а ховатимуть лише на спеціальних кладовищах.

У законопроекті передбачено цілу систему штрафів за порушення. Так, наприклад, за розведення безпородних тварин і "прийом пологів на дому" необхідно буде сплатити від п’яти до двадцяти тисяч гривень.

За торгівлю з рук або без ветеринарних документів можуть стягнути штраф, сума якого коливається від 340 до 20 тис. грн.

Також у законопроекті пропонують ввести адміністративну відповідальність за недотримання санітарних норм при утриманні тварин. Перевірку за дотриманням цих норм планують "повісити" на Національну поліцію.

Запропонований законопроект викликав серйозний резонанс у соцмережах. Більшість користувачів доволі скептично поставилася до прийняття на законодавчому рівні пропонованих норм, а дехто відверто сміється з таких ініціатив народних депутатів і не вірить у можливість їх реалізації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram