Перепис-2020 буде вдесятеро дорожчим, ніж попередній
Загрузка плеера...

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко вчергове оприлюднив інформацію щодо вартості майбутнього перепису населення. За словами урядовця, підрахунок кількості людей, що проживають на території нашої держави, обійдеться бюджету у 2 мільярди гривень. Розенко підтвердив, що проведення перепису все ще запланове на 2020 рік, а також назвав його, цитуємо, "єдиним способом отримати стовідсоткову картину рівня і якості життя громадян".

Цікаво, що вітчизняні чиновники постійно плутаються у показах щодо фінансового аспекту перепису. У 2016 році з вуст посадовців лунала сума у 3,5 мільярди гривень. Проте вже на початку цього року той же віце-прем’єр Розенко говорив про мільярд. Теперішня цифра – щось середнє між попередніми варіантами. У будь-якому разі, це щонайменше в десять разів більше, аніж було витрачено на перепис 2001 року, який поки що залишається першим і останнім у добу Незалежності.

Тоді, на самісінькому початку XXI століття, нас нарахували понад 48 мільйонів. Зараз Державна служба статистики наполягає, що кількість населення становить 42 мільйони. Проте більшість експертів переконані: реальні дані кардинально відрізняються від офіційних. За найоптимістичнішого сценарію, українців залишилося 36 мільйонів. Згідно з найгіршими припущеннями, - близько тридцяти.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram