Коханівського відпустили без запобіжного заходу
Загрузка плеера...

Святошинський суд столиці так і не зміг обрати лідеру ОУН Миколі Коханівському запобіжний захід. Після перерви, оголошеної через необхідність провести медичний огляд підозрюваного, справа так і не зсунулася з мертвої точки.

Засідання було вирішено перенести на 25 жовтня, а самого провідника націоналістів відпустили, оскільки сплив передбачений законом термін його арешту. Представник обвинувачення висловив побоювання, що Коханівський може переховуватися від слідства та погрожувати на волі свідкам і потерпілому стрілянини біля метро "Академмістечко". Саме тому прокуратура закликала суд ухвалити рішення про взяття його під варту щонайменше на 60 днів.

Натомість голова добровольчого руху переконує служителів Феміди, що не має наміру тікати. Захист стверджує, що одразу кілька політиків і громадських діячів готові узяти Коханівського на поруки. Серед них, зокрема, народні депутати Ігор Мосійчук, Андрій Лозовой, Дмитро Лінько та Ігор Луценко, Герой України Степан Хмара та професор Олег Однороженко.

Поки Коханівський сидить вдома, шістьом його побратимам, що брали участь у погромі та блокуванні будівлі суду, було оголошено про підозру. Про це повідомляє відділ комунікації київської поліції. Інших 26 затриманих активістів правоохоронці відпустили без додаткових юридичних санкцій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram