Саакашвілі можуть вислати у будь-який момент
Загрузка плеера...

Апеляційний суд Львівської області підтвердив рішення суду першої інстанції про визнання колишнього очільника Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі винним у незаконному перетині українського кордону.

Таким чином, скарги адвокатів екс-президента Грузії були відхилені. Рішення львівського суду є остаточним і не підлягає оскарженню.

Водночас Юрій Луценко заявив, що тепер Саакашвілі можна екстрадувати.

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

"У нас є новина. Якщо раніше я заявляв, що Саакашвілі має статус, який унеможливлює будь-який спосіб його депортації або екстрадиції, то наразі Державна міграційна служба відмовила йому у статусі біженця, про який він написав заяву, і пан Саакашвілі, як завжди, до суду з оскарженням цього рішення не звернувся. Відтак зараз він апатрид без жодних спеціальних обставин, які б могли унеможливити його депортацію або екстрадицію".

Державна міграційна служба України офіційно підтвердила інформацію про те, що колишньому губернатору Одеси відмовлено в наданні політичного притулку.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі за підтримки деяких депутатів та своїх прибічників незаконно перетнув кордон України. При цьому були зафіксовані факти нападу на прикордонників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram