Причиною Смоленської катастрофи міг бути вибух
Загрузка плеера...

Польські експерти, що проводять повторне розслідування обставин катастрофи президентського літака Ту-154 під Смоленськом, виявили вражаючий факт. Із даних бортового самописця було вилучено 4-секундний фрагмент, на якому датчики фіксують різке зростання температури. Видалення важливої інформації відбулося за ініціативи представників Російської Федерації.

Журналісти видання Gazeta Polska, посилаючись на заяви слідчих, стверджують, що причиною стрибка температури міг бути тільки вибух. Він був не наслідком, а причиною зупинки усіх бортових систем. Це відкриття змушує повністю переглянути попередні висновки комісії та підтверджує версію про те, що загибель 96 представників польської еліти, серед яких був глава держави Лех Качинський, – це не нещасний випадок, а вбивство.

Нагадаємо, що катастрофа сталася 10 квітня 2010 року. Екіпаж намагався здійснити посадку в умовах сильного туману. Літак не дотягнув до посадкової смуги кілька сотень метрів та впав у лісі біля аеропорту. Росія наполягає на тому, що причина трагедії – помилка пілотів. Втім, польська сторона переконана: у Кремлі намагаються приховати правду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram