Плішкова гарантувала собі місце в півфіналі
Загрузка плеера...

На Підсумкових тенісних змаганнях року серед жінок, що проходять у Сінгапурі, визначилася перша півфіналістка. У битві колишніх лідерів рейтингу чешка Кароліна Плішкова виявилася сильнішою іспанки Гарбіньє Мугурузи.

У першому сеті успіх 25-річній спортсменці, яка досі жодного разу не вигравала турнірів Великого Шолому, принесла комбінаційна гра. Плішкова вдало варіювала точні й сильні удари на виліт з несподіваними вкороченими та складними різаними. Мугуруза просто не встигала за ходом думок суперниці, тому двічі не змогла захистити свою подачу. Відчувши, що поєдинок складається за її сценарієм, чешка не збавила натиску і досить легко оформила путівку до наступної стадії змагань – двічі по 6:2.

Фантастичний матч видали американка Вінус Вільямс та латвійка Олена Остапенко. Для переможниці "Ролан Гаррос", що має українське коріння, все починалось дуже добре – за рахунку 5:3 Олена подавала на сет. Втім, Вільямс віднайшла в собі сили не лише зрівняти рахунок, але й вирвати партію, та ще й повести у наступній. Старша сестра Серени мала навіть матч-боли, проте Остапенко відродила інтригу, успішніше провівши тай-брейк. Усе вирішувалося у третьому сеті, який на досвіді виграла Вінус. Зустріч тривала понад три години, і спортсменки на двох зробили 20 брейків – неймовірні показники для жіночого тенісу. Дебют Остапенко на Підсумковому турнірі вийшов невдалим – після поразки вона втратила шанси на вихід у півфінал.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram