Експерти назвали головну проблему опалювального сезону
Загрузка плеера...

Платіжки з астрономічними сумами за тепло становлять основну загрозу опалювальному сезону. На думку експертів, через драконівські тарифи, які зростають ледь не щомісяця, заборгованість перед підприємствами теплокомуненерго стає все більш загрозливою.

Ігор Гарбарук, економіст: 

"На сьогоднішній день є тотальна заборгованість один перед одним. Тобто, безумовно є заборгованість бюджетів перед компаніями, що надають послуги ЖКГ".

Максим Котенко, аналітик: 

"Если посмотреть на долги населения, то, если взять период 2016-го года за август, долги составляли 12,4 млрд грн. По состоянию на август 2017-го года долги уже составили 27,2 миллиарда гривен в общем за жилищно-коммунальные услуги".

Питання реструктуризації боргів за літо так і не було вирішено і з ними Україна перейшла у новий опалювальний сезон.

Володимир Бондаренко, депутат Київської міської ради:

они з дня у день навіть накопичуються. Кожен опалювальний день добавляє декілька десятків мільйонів цих боргів, зокрема, у Києві".

Це позначилося вже на підготовці до опалювального сезону, під час якої комунальники мали привести до ладу теплопункти та тепломережі.

Максим Котенко, аналітик:

"В связи с тем, что эти долги накопились, они этого практически ничего не делают. И в результате население с такими драконовскими платежками остается один на один. Потом ходит месяцами оббивает пороги ЖЭКов в надежде найти справедливость".

Лише у Києві з початку опалювального сезону сталося вже близько чотирьохсот аварій на тепломережах, через що опалення у різних частинах міста відключили майже одразу після подачі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram