Іноземцям спростили оренду держмайна
Загрузка плеера...

Фонд державного майна України дозволив іноземцям орендувати державні об’єкти за спрощеною процедурою. Відповідний наказ зареєстровано Міністерством юстиції.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник глави Фонду держмайна Дмитро Парфененко. За його словами, документ набуде чинності, як тільки його опублікують в "Офіційному віснику України".

ФДМУ вніс зміни до переліку документів для укладення договору оренди нерезидентам. Зокрема, список цінних паперів доповнено інформацією про відсутність санкцій до заявника відповідно до законодавства, скасовано необхідність орендарям мати ліцензії на певний вид діяльності.

У повідомленні Парфененко зазначив, що у розпорядженні Фонду держмайна перебуває близько 6000 об’єктів для оренди, і додав, що нині чиновники працюють над їх популяризацією.

Нагадаємо, раніше глава Фонду державного майна України Віталій Трубаров заявив, що ФДМУ за 9 місяців продав об’єктів малої приватизації на понад 112 млн грн, які були перераховані до Державного бюджету.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram