НАЗК підозрює в корупції директора "Київзеленбуду"
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало на своєму сайті повідомлення про внесення припису меру Києву Віталію Кличку. Увагу голови КМДА звернули на дії генерального директора "Київзеленбуда" Михайла Наконечного, які містять ознаки правопорушення.

У НАЗК стверджують, що Наконечний не виконав вимогу статті 36 Закону "Про запобігання корупції". Упродовж місяця після призначення на посаду він мав передати усі корпоративні права та підприємства, що були в його власності, іншим особам. Проте товариство з обмеженою відповідальністю "Київська свічкова фабрика" й досі належить чиновнику. Агентство вимагає від Віталія Кличка проведення службового розслідування та притягнення підлеглого до відповідальності. Припис є обов’язковим до виконання.

Зазначимо, що Наконечний очолив "Київзеленбуд" у вересні минулого року. Виникає цілком закономірне питання: чому НАЗК знадобилося більше року на те, аби виявити можливу причетність посадовця до корупції? Відповіді представники відомства журналістам не дають.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram