Соратники Коханівського розгромили суд
Загрузка плеера...

Святошинський суд столиці у понеділок переніс обрання запобіжного заходу для лідера ОУН Миколи Коханівського на 9 годину ранку 24 жовтня. Проте соратники провідника, що перебували у залі, не дозволили правоохоронцям вивезти обвинуваченого у слідчий ізолятор. Поліції довелося виганяти активістів із застосуванням сили та сльозогінного газу. Приміщення звільнили не надовго: ОУНівці повернулися та почали громити меблі та лаштувати барикади.

За ніч націоналісти повністю заблокували суд, стверджуючи, що Коханівського мають відпустити, оскільки сплив термін його затримання. У поліції ці слова заперечили, вказавши, що з моменту арешту ще не минуло 72 години. Начальник київського главку Андрій Крищенко повідомив про відкриття проти ОУН провадження за пошкодження майна. Цікаво, що у захопленні суду брав участь народний депутат Ігор Мосійчук.

О 9 годині засідання не розпочалося, оскільки служителі Феміди не могли потрапити до приміщення. Поліція вдруге штурмувала залу, цього разу ОУНівців затримали та помістили до автозаків. Наразі суд охороняють бійці Національної гвардії.

Нагадаємо, що Миколу Коханівського затримали за бійку та стрілянину біля станції метро "Академмістечко". У обвинуваченого вилучили травматичну зброю, яка за документами йому не належить.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram