На викрадачку дитини одягли браслет
Загрузка плеера...

Дівчину, яка викрала дитину у Києві, відправили під домашній арешт. Оболонський райсуд столиці обрав їй запобіжний захід на два місяці. Підозрювана зобов'язана носити електронний браслет.

Служителі Феміди повністю підтримали обвинувачення. Адвокати вимагали пом'якшити вирок, пояснюючи, що 20-річна Даяна Шаль раніше ніколи не порушувала закон. Захист також наполягав на тому, що безробітна дівчина не зможе забезпечити себе, якщо не ходитиме на роботу.

Відзначимо, що причини викрадення дитини досі невідомі. Під час судового засідання Даяна Шаль відмовилась розповісти про свої мотиви. Захисники дівчини стверджують, що це адвокатська таємниця. Юристи запевняють, що вона не планувала нашкодити немовляті. Сама підозрювана визнала, що жалкує про свій вчинок.

Раніше ЗМІ озвучили дві версії подій. За однією, дівчина намагалася приховати від чоловіка смерть власної дитини. За іншою, вона вирішила передати немовля поліцейським, коли почула, що дитя нібито непотрібне власному батькові.

Півторамісячну дитину викрали у п'ятницю. Менш ніж за добу 20-річну Даяну Шаль затримали поблизу Вишгорода, де вона зі своїм цивільним чоловіком купляла дитяче харчування. Немовля повернулось до батьків неушкодженим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram