Світоліна провалила початок WTA Finals

В народі кажуть, що перший млинець гливкий. Правдивість цієї приказки сповна відчула на собі краща тенісистка України Еліна Світоліна. Четверта ракетка світу провалила свій дебютний матч на Підсумковому турнірі року, без шансів поступившись представниці Данії Каролін Возняцкі.

Перед початком змагань у Сінгапурі букмекери вважали Світоліну ледь не головною претенденткою на здобуття останнього титулу сезону. Проте травма, яку Еліна отримала кілька тижнів тому, схоже, все ще дає про себе знати. У першому турі групового етапу сил в українки вистачило лише на 10 хвилин. За рахунку 2:2 гра нашої співвітчизниці розвалилася на очах. Возняцкі виграла 10 геймів поспіль і помстилася Світоліній за дві поразки у фіналах турнірів у Дубаї та Торонто. Матч тривав лише 59 хвилин.

Інший поєдинок так званої "червоної" групи теж завершився впевненою двосетовою перемогою однієї з його учасниць. Румунка Сімона Халеп здолала спортсменку із Франції Каролін Гарсія – 6:4, 6:2. У наступному турі Халеп та Возняцкі визначать лідера квартеру, а Світоліна спробує реабілітуватися у протистоянні з Гарсія.