"Опоблок" влаштував чергову провокацію
Загрузка плеера...

Кілька сотень людей пенсійного віку зібралися у Києві на площі біля метро Кловська із самого ранку понеділка, 23 жовтня. Люди явно не розуміли мету акції і чекали на організаторів, самі виявилися неспроможні відповісти, з якого приводу збори. Мітингувальникам не пояснили, за що чи проти чого вони мають виступати.

– Ви мені скажіть, чого стоять тут люди? За що мітинг?

– А, то мітинг. Ми ще не знаємо…

– Я перший раз, так не знаю.

– Я не знаю, сам пришел узнать. Насколько я понимаю, стоящие даже с флагами не подозревают или говорят, что не подозревают по какому поводу стоят.

Організатори з’явилися, роздали прапори, але ситуації не прояснили. Вони намагалися уникати камер, ховали списки і не давали коментарі. Водночас присутні на мітингу навідріз відкидали версію проплаченого виходу. Втім, декілька людей усе ж підтвердили замовний характер мітингу.

– Мы стоим за деньги, ну кому это не ясно? –Та всім ясно

– Всім ясно, ну…

– Прапор

– Хто?

– Де?

– Он удочка торчить!

– Удочка торчит.

– І прапор он бачу, видно. Так а за що ви стоїте?

– Не знаю.

– Як це не знаєте?

– Ну отак, не знаю.

– А скільки заплатили?

– А ви думаєте, що я вам скажу?

Згодом люди розійшлися, так і не оголосивши офіційно мету свого перебування на площі та махання прапорами.

Після закінчення мітингу, в ефірі одного з телеканалів народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович заявив, що організатором акції був полковник СБУ Віталій Шевченко, який виконував таким чином замовлення "Опозиційного блоку". 

Політик назвав захід провокацією і додав, що збирається подати офіційну заяву керівникам Служби безпеки України із вимогою покарати організаторів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram