До 2020 року ЗСУ перейдуть на стандарти НАТО
Загрузка плеера...

До кінця 2020 року Збройні сили України перейдуть на стандарти НАТО. Про це повідомив начальник Генштабу Віктор Муженко.

Він розповів, що ЗСУ задоволені масштабами співпраці нашої держави зі Сполученими Штатами у військовій сфері. Цьому сприяють і відповідні тренувальні місії, і питання матеріально-технічної допомоги. Також він додав, що будуть розглядатися питання мовної підготовки військовослужбовців, адже більшість із них повинні вільно володіти англійською. Покращиться і система відбору кандидатів.

Віктор Муженко, головнокомандувач ЗСУ:

"Ми проводимо також ряд заходів щодо покращення системи відбору, починаючи від системи попереднього відбору військкомату і, безпосередньо, до відбору вже у навчальних центрах для того, щоб мати мотивований особовий склад".

Окрім змін в особових складах, оновленні техніки, процесах відбору військкоматів та проведеннях тренувань, очікуються зміни щодо калібрування.

Віктор Муженко, головнокомандувач ЗСУ:

"Що стосується переходу на калібри стандартів НАТО – це процес не такий швидкий як би нам хотілося, тому що багато озброєння і військової техніки в Україні – це техніка виробництва колишнього радянського союзу і все залежатиме від того, як інтенсивно здійснюватиметься переозброєння ЗС України".

Нагадаємо, нещодавно набула чинності угода України з НАТО, яка відкрила нашій державі доступ до логістичної електронної бази даних Альянсу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram