Херсону загрожує транспортний колапс
Загрузка плеера...

23 жовтня водії маршруток у Херсоні оголосили страйк – жодна машина пасажирів обслуговувати не буде. Причиною протесту стало скасування міською радою підвищення вартості проїзду з трьох до п’яти гривень. Жителям обласного центру доведеться користуватися електротранспортом. Величезних черг на зупинках не уникнути: у місті всього 40 тролейбусів, а маршруток зазвичай курсує близько 500.

Транспортне питання – одне з найболючіших у Херсоні. Між мером Володимиром Миколаєнком і його оточенням з одного боку та місцевою радою з іншого точиться конфлікт з приводу тарифів на проїзд. Міський голова відверто підтримує перевізників і виступає за підвищення цін. Депутати ж, навпаки, вважають економічно обґрунтованою вартість 3 гривні. Жертвами цього протистояння стають, зрозуміло, містяни.

Цікаво, що більшість херсонців теоретично не проти платити більше, але виключно за умови якісного надання послуг. Зараз же графік руху маршруток відсутній, їх технічний стан жахливий, а водії не бажають ставитися до пасажирів з ввічливістю та толерантністю. Такий "сервіс", на думку жителів Херсона, п’яти гривень не коштує.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram