Анонім ініціював перевірку Бурбака
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку відомостей, вказаних у електронних деклараціях двома народними депутатами з "Народного фронту". Мова йде про позбавленого недоторканності Максима Полякова та лідера фракції Максима Бурбака.

Щодо Полякова ситуація зрозуміла: нардепа підозрюють у причетності до злочинної схеми, пов’язаної з видобутком бурштину. Перевірка його податкового звіту відбувається за клопотанням Національного антикорупційного бюро. Стосовно Бурбака важко сказати, що саме стало приводом для додаткових дій з боку контролюючого органу.

Більш того – у НАЗК навіть відмовляються говорити, кому належить ця ініціатива. Відомо лише, що до відомства надійшло звернення від фізичної особи, яку не називають з міркувань захисту особистих даних. Члени агентства переконують журналістів, що ім’я автора клопотання "нічого їм не скаже".

Зазначимо, що у серпні наш телеканал повідомляв про масштабне будівництво чотирьох котеджів у буковинському селі Виженка, які, за словами місцевих жителів, належать Максиму Бурбаку. У декларації нерухомість не відображена. Можливо, саме цей факт і перевірятимуть у НАЗК.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram