Колишній МВСник судиться з патрульними
Загрузка плеера...

В Івано-Франківську патрульні пішли під суд після того, як зупинили колишнього полковника МВС, що керував автомобілем "під мухою".

Чоловік відмовився пройти тест на вміст алкоголю в крові. Під час затримання він чинив спротив поліцейським. Колишній полковник МВС нині очолює одну з політичних сил міста, а його брат працює у прокуратурі.

Суд визнав екс-полковника винним і зобов'язав його заплатити штраф. Чоловік вирішив оскаржити це рішення. Крім того, він поскаржився, що під час затримання правоохоронці зламали йому мізинець. Проти двох патрульних було відкрито кримінальне провадження. Їх підозрюють у перевищенні службових повноважень.

Командира екіпажу вже відсторонили від служби, долю його напарника суд ще не вирішив. Начальник поліції Івано-Франківської області Віктор Шкутов заявив, що патрульні діяли в рамках закону. Він подивився відеозапис інциденту і не знайшов ознак перевищення влади.

У Міністерстві внутрішніх справ відсторонення поліцейських назвали тривожним сигналом. Генеральний прокурор Юрій Луценко пообіцяв взяти справу під свій контроль.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram