"Динамо" та "Шахтар" зіпсували дербі

У столичного вболівальника класичне дербі України викликало значно більше зацікавлення, аніж єврокубки. Поєдинок "Динамо" проти "Янг Бойз" у Лізі Європи відвідали трохи більше 20 тисяч прихильників футболу, а от на матч з донецьким "Шахтарем" було продано 40 тисяч квитків. На жаль, великих сподівань фанатів команди не виправдали, по суті, видавши найнудніше вітчизняне "ель-Класико" десятиліття.

Перший тайм запам’ятався виключно травмою героя останнього вояжу "гірників" до Роттердама Бернарда. Бразилець невдало приземлився після боротьби і був змушений достроково покинути поле. Що з ним, що без нього підопічні Фонсеки по-справжньому так і не змогли створити загрозу біля воріт Максима Коваля. Господарі ж узагалі неприємно вразили своєю інертністю – наче це не їм потрібно було ліквідовувати семиочкове відставання у чемпіонаті.

Втім, саме динамівці зрештою створили єдиний 100-відсотковий шанс у зустрічі. Вже по перерві Мораєс із вбивчої позиції пробивав головою точно у кут, але Андрій Пятов врятував свою команду. У другій хвилі атаки м’яч влучив у руку Богдану Бутку. Арбітр не призначив пенальті, хоча певні підстави для цього були. У післяматчевому інтерв’ю Олександр Хацкевич назвав цей епізод вирішальним та жорстко розкритикував рефері за його рішення.

Фінальний свисток зафіксував нульову нічию, яка аж ніяк не пасує центральному матчеві не лише туру, але й усієї футбольної осені. Компенсовувати гольову засуху довелося "Маріуполю" та "Зорі". Клуби з Донбасу видали фантастичну перестрілку, у якій сильнішими виявилися луганці. Рахунок – 5:2 на користь підопічних Юрія Вернидуба, до того ж Олександр Андрієвський оформив хет-трик.